VIDEO/ Përfundon pjesa e parë e Shqipëri – Poloni, Manaj “fal” polakët në rastin më të mirë të ndeshjes

VIDEO/ Përfundon pjesa e parë e Shqipëri – Poloni, Manaj “fal” polakët në rastin më të mirë të ndeshjes

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Shqipëri – Poloni që po zhvillohet në “Air Albania”. Kuqezinjtë tanë kanë zhvilluar një paraqitje të mirë, por pa gjetur rrugën e rrjetës.

Shqiëpria ka patur edhe mundëisnë më të mirë të ndeshjes në minutën e 10-të, ku pas një topi të fituar në gjysmëfushën polake, Manaj kishte mundësi të pasonte për Uzunin që ndodhej përballë portierit, por vendosi të godasë drejt portës, me topin që u devijua nga një mbrojtës.

Tashmë pritet të shihet nëse Reja do të vendosë të kryejë ndonjë zëvendësim në fillim të 45 minutëshit të dytë, pasi Shqipërisë i intereson vetëm fitorja për të patur mundësi kalimi në Play Off.

 
Image

Mund të na arrini përmes telefonit, postës elektronike dhe uebfaqes. Gjithashtu mund të na dërgoni mesazh përmes Faqes tonë të Kontaktit.

Mund të na arrini përmes telefonit, postës elektronike dhe uebfaqes. Gjithashtu mund të na dërgoni mesazh përmes Faqes tonë të Kontaktit.