Protesta e dhunshme në PD, Rama tallet “keq”: Jeta është e vështirë, por budallenjtë e vështirësojnë atë edhe më shumë

Protesta e dhunshme në PD, Rama tallet “keq”: Jeta është e vështirë, por budallenjtë e vështirësojnë atë edhe më shumë

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një shprehje të aktorit amerikan John Wayne për të komentuar përplasjen dhe protestën e mbajtur sot në selinë e PD.

“Jeta është e vështirë, por budallenjtë e vështirësojnë atë edhe më shumë” shkruan Rama në postimin e tij.

Kjo nuk është hera e parë që Rama thumbon dy liderët e PD-së, me thënie, pasi edhe herë të tjera kryeministri ka thumbuar Bashën dhe Berishën në lidhje me përplasjen që vijon në PD që prej shtatorit.

Image

Mund të na arrini përmes telefonit, postës elektronike dhe uebfaqes. Gjithashtu mund të na dërgoni mesazh përmes Faqes tonë të Kontaktit.

Mund të na arrini përmes telefonit, postës elektronike dhe uebfaqes. Gjithashtu mund të na dërgoni mesazh përmes Faqes tonë të Kontaktit.