Temperatura deri në -7°C, mësoni si do të jetë moti sot

Temperatura deri në -7°C, mësoni si do të jetë moti sot

Vendi ynë do të jetë në dominimin e kthjellimeve dhe kalimeve të pakta të vranësirave në zonat bregdetare dhe të ulëta.

Ndërsa në zonat malore parashikohet që kalimet e vranësirave të jenë më të theksuara, por nuk do të mund të krijojnë mundësi për reshje në këto zona të territorit.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -7°C deri në 12°C.

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi Verilindor duke krijuar në det dallgëzim 2 – 3 ballë.

Image

Mund të na arrini përmes telefonit, postës elektronike dhe uebfaqes. Gjithashtu mund të na dërgoni mesazh përmes Faqes tonë të Kontaktit.

Mund të na arrini përmes telefonit, postës elektronike dhe uebfaqes. Gjithashtu mund të na dërgoni mesazh përmes Faqes tonë të Kontaktit.