Lajmet e fundit

Na ndiq

Lajmet më të shikuara

Parashikimi i motit

Himare, Albania

27.89°C
Clear Sky
E Hënë
25.26°C / 30.67°C
E Martë
26.71°C / 29.75°C
E Mërkurë
25.42°C / 29.78°C
E Enjte
25.26°C / 28.42°C
E Premte
24.78°C / 30.81°C
E Shtunë
25.36°C / 29.45°C
E Diel
25.98°C / 29.19°C
Image
Image

Na ndiq

Plazhi juaj i preferuar

Image
Image

Më shumë lajme

Image

Mund të na arrini përmes telefonit, postës elektronike dhe uebfaqes. Gjithashtu mund të na dërgoni mesazh përmes Faqes tonë të Kontaktit.

Mund të na arrini përmes telefonit, postës elektronike dhe uebfaqes. Gjithashtu mund të na dërgoni mesazh përmes Faqes tonë të Kontaktit.